Studencki Ambasador Sanofi

Studencki Ambasador Grupy Sanofi

Program Studencki Ambasador Sanofi został stworzony z myślą o osobach, które nie boją się podjąć ambitnych wyzwań, jakie przed nimi stawiamy. Szukamy ludzi, którzy pod naszymi skrzydłami chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe i rozwinąć swoje umiejętności w dziedzinie Employer Brandingu (budowania marki pracodawcy). Cenimy świeże spojrzenie, dlatego poza reprezentacją firmy Sanofi na uczelni, Ambasadorzy organizują działania promujące program „Student on Board”, a także biorą aktywny udział w targach pracy. Pod okiem specjalistów Sanofi realizują także inne samodzielne projekty związane z budowaniem wizerunku pracodawcy. Poza możliwością wykazania się w środowisku uczelnianym, każdy z Ambasadorów ma okazję do uczestnictwa w spotkaniu z wybranym managerem naszej firmy, podczas którego ma szansę dowiedzieć się na czym polega praca w wybranym dziale. To także możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i sprawdzenia na własne oczy, jak różnorodni, a przez to interesujący, są nasi pracownicy.

Co może zyskać nasz Ambasador?

 • Doświadczenie w dziedzinie Employer Brandingu i organizacji eventów
 • Możliwość realizacji autorskiego projektu budowania wizerunku pracodawcy
 • Unikalną wiedzę o branży farmaceutycznej
 • Możliwość rozwijania nowych umiejętności poprzez udział w wewnętrznych warsztatach i szkoleniach
 • Certyfikat potwierdzający udział w naszym programie
 • Skrócony proces rekrutacji na staż do Programu „Student on Board”
Dołącz do Nas Ogłoszenie rekrutacyjne

Co o naszym Programie mówią Ambasadorzy poprzednich edycji?

„Największą wartością w Programie Ambasadorskim Sanofi była dla mnie współpraca z wspaniałymi i otwartymi pracownikami Sanofi, ponieważ to od nich czerpałam wiedzę, podczas licznych warsztatów, spotkań i wykładów. Dowiedziałam się bardzo dużo praktycznych i przydatnych rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia, a okazały się ważne w rozwoju mojej kariery.”

-Alicja Fabisiak, Ambasadorka Sanofi 2016/2017
Politechnika Warszawska


„Program Ambasador to dla mnie wiele korzyści na różnych płaszczyznach - nawiązałem wspaniałe znajomości, zarówno z ambitnymi i pełnymi pomysłów Ambasadorami, jak i świetnymi osobami z działu Human Resources. Co więcej, Program pozwolił mi poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą branży farmaceutycznej oraz Health & Beauty od strony innej niż konsumencka. Dzięki warsztatom i szkoleniom organizowanym przez przedstawicieli Sanofi, poznałem również techniki zarządzania projektami, które wykorzystuję w codziennej pracy.
Nauczyłem się, że, wbrew początkowym wątpliwościom, warto brać udział w programach ambasadorskich, a Program Sanofi jest zdecydowanie godny polecenia!”


-Szymon Kubacki, Ambasador Sanofi 2016/2017
Szkoła Główna Handlowa

Ambasadorzy
IV edycji programu

 • Szkoła Główna
  Handlowa

  Piotr Kubacki
 • Uniwersytet
  Warszawski

  Agnieszka Bagińska
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

  Aleksandra Ładna
 • Politechnika
  Warszawska

  Alicja Fabisiak
 • Uniwersytet
  Jagielloński

  Szymon Piecyk
 • Uniwersytet
  Medyczny w Łodzi

  Regina Piersiak