Aktualności

Spotkaj się z nam podczas jesiennej edycji Absolvent Talent Days!

Szukasz nowych możliwości rozwoju? 18 października odwiedź stoisko Sanofi podczas Absolvent Talent Days w Warszawie i dowiedź się więcej o Programie Staży „Student on Board” prosto od naszych ekspertów ds. rozwoju oraz stażystów!

Pobierz bezpłatny bilet tutaj:
https://www.absolvent.pl/talentdays/rejestracja

VI EDYCJA PROGRAMU AMBASADOR SANOFI – CZAS START!

Po raz kolejny ruszamy z prestiżowym Programem Ambasador Sanofi - programem, który pozwoli Ci poszerzyć zawodowe horyzonty, zdobyć doświadczenie w obszarze Employer Brandingu i organizacji wydarzeń, a także nawiązać wartościowe znajomości.

Sylwetka Programu Ambasador

Program trwa 8 miesięcy – od połowy października 2018 do końca maja 2019. Do Twoich zadań będzie należało m.in.:

 • Reprezentowanie Sanofi w kontakcie z uczelnią, biurem karier i organizacjami studenckimi
 • Prowadzenie działań Employer Brandingowych na rzecz Sanofi poprzez social media
 • Współorganizacja projektów i wydarzeń dla studentów i absolwentów (m.in. Sanofi on Tour, Sanofi Open Day, Targi Pracy)
 • Dystrybucja i dbałość o ekspozycję materiałów wizerunkowo-informacyjnych o Sanofi na terenie uczelni

Korzyści płynące z udziału w Programie Ambasador

Dzięki Programowi będziesz miał możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze Employer Brandingu i organizacji wydarzeń, poszerzenia sieci profesjonalnych kontaktów oraz wzięcia udziału w licznych organizowanych przez nas warsztatach kompetencji miękkich!

Idealny kandydat

Szukamy studenta/studentki I-III roku aktywnie działającego w organizacjach studenckich lub kołach naukowych, otwartego na nowe wyzwania i żądnego zdobywania nowej praktycznej wiedzy! Będziemy działać na terenie 9 uczelni (Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) w 4 miastach (Warszawa, Łódź, Rzeszów, Toruń).

Jak aplikować?

Ogłoszenie rekrutacyjne oraz aplikację znajdziecie TUTAJ

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 października!
Powodzenia i do zobaczenia!

Przed nami Sanofi Open Day Rzeszów 2018!

Niedawno mieliście okazję zobaczyć jak wygląda praca w naszym warszawskim biurze. Teraz otwieramy dla Was drzwi Zakładu Produkcyjnego w Rzeszowie! Wycieczka po fabryce gwarantowana!

 • Odkryj jakie możliwości kryje za sobą praca w Zakładzie Produkcyjnym jednej z największych firm farmaceutycznych
 • Porozmawiaj z Menedżerami różnych Działów fabryki
 • Weź udział w warsztacie oraz panelu dyskusyjnym

Dołącz do naszego wydarzenia na facebook’u i bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/2034220173505987/

Na wydarzenie możesz zapisać się tutaj: https://goo.gl/forms/ZJvgBxXhebPXvyke2

SANOFI OPEN DAY 2018 JUŻ ZA NAMI!

25 maja 2018 odbył się Sanofi Open Day. Tego dnia gościliśmy w naszym biurze aż 73 studentów, którzy chcieli poznać naszą firmę „od środka”.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli szansę porozmawiać z Menedżerami i stażystami z różnych działów firmy, wziąć udział w Speed Recruitingu oraz zdobyć praktyczną wiedzę podczas specjalnie przygotowanych warsztatów. Zwieńczeniem całego wydarzenia był inspirujący Panel Dyskusyjny z Członkami Komitetu Zarządzającego, którzy dzielili się swoimi refleksjami i radami dotyczącymi wyboru ścieżki kariery.

W organizację Sanofi Open Day zaangażowani byli również nasi Ambasadorzy, którzy promowali wydarzenie na różnych uczelniach, a także dzielnie odpowiadali na pytania uczestników.

Bardzo dziękujemy uczestnikom, a także wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia, za obecność, aktywny udział oraz wspólnie spędzony czas!

Mamy nadzieję, że udział w Sanofi Open Day zachęcił Was do aplikowania na Program Staży „Student on Board”.

Do zobaczenia za rok!

Zespół Open Day Sanofi

Sanofi Open Day 2018

Zapraszamy Was na tegoroczną edycję Open Day w Sanofi!

 • Odkryj możliwości, jakie kryje za sobą praca w branży farmaceutycznej
 • Porozmawiaj z Managerem z wybranego działu
 • Weź udział w Speed Recruiting'u i inspirujących warsztatach
 • Zadbaj o swoje podniebienie

Formularz zgłoszeniowy pojawi się już 13 maja!

Dołącz do naszego wydarzenia na facebook’u i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/519389078456353/permalink/519825041746090/

My otwieramy drzwi, Ty otwórz się na nowe możliwości!

Zespół Open Day Sanofi

Warsztaty na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym i Politechnice Warszawskiej już za nami!

Gratulujemy prowadzącym ciekawych wykładów, uczestnikom dziękujemy za frekwencję, która przekroczyła nasze oczekiwania oraz interesujące dyskusje i pytania po warsztatach!

Śledźcie nasza stronę i bądźcie na bieżąco z kolejnymi wydarzeniami!

Spotkajmy się podczas wiosennej edycji Absolvent Talent Days!

Zastanawiasz się, jakie możliwości rozwoju oferuje Sanofi? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Programu Staży „Student on Board”?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na największych targach pracy i praktyk w Polce – Absolvent Talent Days!

Widzimy się 6 marca w Warszawie na Stadionie Narodowym!

Pobierz bilet https://talentdays.pl

Zapraszamy na warsztat na Politechnice Warszawskiej!

Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się jak funkcjonuje Dział Informatyki oraz Digital w międzynarodowej korporacji farmaceutycznej? Co jest ważniejsze komuter, Ipad czy telefon? Dlaczego częściej używamy PowerPointa niż Excela?

Przyjdź na warsztat z Grupą Sanofi „IT i Digital w korporacji farmaceutycznej, czyli jak będąc informatykiem i inżynierem zmieniać świat na lepszy”, który odbędzie się 27 lutego o godzinie 16:00, na Politechnice Warszawskiej, ul. Noakowskiego 3, Audytorium Zawadzkiego – Gmach Chemii.

Warsztat dla Was poprowadzą Paweł Wojciechowski – ITS Operation Manager i Przemysław Dobosz ITS & Digital Business Partner.

Chętnych do udziału w warsztacie zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępny TUTAJ

CERTYFIKAT TOP EMPLOYER POLSKA 2018 DLA SANOFI!

Miło nam poinformować, iż Sanofi Polska, po raz pierwszy otrzymała zaszczytny certyfikat Top Employer Polska 2018 i Top Employer Europe 2018!

Nagroda została przyznana przez Top Employers Institute, niezależną światową organizację certyfikującą z 25 letnia historią.

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wyróżnieni, w uznaniu na wysoką jakość warunków jakie oferujemy naszym pracownikom. Przyznanie tytułu Top Employer 2018 utwierdza nas w przekonaniu, że podejmowane przez nas działania, aby stawać się coraz lepszym pracodawcą są słuszne.

Zapraszamy na warsztat na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym!

Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej o roli Medyka w firmie farmaceutycznej? Jesteś zainteresowany/zainteresowana praktycznym wdrożeniem badań klinicznych i procesem kształtowania komunikacji medycznej dla produktu?

Przyjdź na warsztat z firmą Sanofi „Medyk w firmie farmaceutycznej – kim jest i jaka jest jego rola?”, który odbędzie się 23 lutego o godz. 14:30 na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym w sali 4A.

Warsztat dla Was poprowadzi Pan Albert Syta – Medical Head DCV.

Chętnych do udziału w warsztacie zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępny TUTAJ

Przystanki Sanofi on Tour

3 Uniwersytety, 3 przeprowadzone warsztaty, 105 uczestników – to liczby, które opisują dotychczasowe osiągnięcia cyklu warsztatów dla studentów „Sanofi on Tour” w 8. edycji Programu Staży „Student on Board”.

Przystanki na trasie Sanofi on Tour:

 • Szkoła Główna Handlowa, 14 grudnia 2017 roku, warsztat pt. „Strategia czy kreatywność – co decyduje o sukcesie w marketingu?” poprowadził Sebastian Wojna – Brand Manager.
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, 16 stycznia br. spotkanie pt. ,,Regulatory Affairs – nowy zawód i wyzwania” poprowadziła Monika Granecka – CHC Regulatory Head.
 • Uniwersytet Rzeszowski, 18 stycznia br. Spotkanie pt. „Wprowadzanie nowych kosmetyków na rynek: opracowanie, badania i wymagania prawne” poprowadziła Anna Górka – R&D Dermocometics Manager.

W najbliższym czasie, planujemy jeszcze odwiedzić Politechnikę i Uniwersytet Warszawski.

Odwiedzaj naszą stronę i bądź na bieżąco!

Zapraszamy na warsztat na Uniwersytecie Rzeszowskim!

Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się jak wygląda proces wprowadzenia nowego kosmetyku na rynek? Poznać dobre praktyki i standardy od opracowania formuły do wdrożenia produktu na rynek w firmie Sanofi, międzynarodowej korporacji farmaceutycznej?

Przyjdź na warsztat z Grupą Sanofi „Wprowadzanie nowych kosmetyków: opracowanie, badania i wymagania prawne”, który odbędzie się 18 stycznia o godzinie 9:00 na Uniwersytecie Rzeszowskim, ul. Warzywna 1, sala 101 budynek G4.

Warsztat dla Was poprowadzi Anna Górka – R&D Dermocosmetics Manager.

Chętnych do udziału w warsztacie zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępny TUTAJ

Zapraszamy na warsztat na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym!

Regulatory Affairs brzmi dla Ciebie tajemniczo? A może już słyszałeś ten termin i chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy na warsztat z firmą Sanofi „Regulatory Affairs – nowy zawód i wyzwania”, który odbędzie się 16 stycznia 2018 o godzinie 16:00 w sali A na Wydziale Farmaceutycznym WUM (ul. Banacha 1)

Podczas spotkania dowiesz się, jaką rolę pełni dział Regulatory Affairs w firmie farmaceutycznej, poznasz jego aktualne wyzwania w świetle dynamicznych zmian prawnych, a także procedurę "RX to OTC Switch" jako ułatwienie dostępu do leków dla pacjentów.

W świat Regulatory Affairs wprowadzi Was Monika Granecka – CHC Regulatory Head.

Chętnych do udziału w warsztacie zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępny TUTAJ

Warsztat „Strategia czy kreatywność – co decyduje o sukcesie w marketingu?” w Szkole Głównej Handlowej już za nami!

Gratulujemy prowadzącemu inspirującego wykładu i dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i zaangażowanie!

W Nowym Roku kolejne warsztaty, dlatego odwiedzajcie naszą stronę i bądźcie na bieżąco!

Do zobaczenia

Zapraszamy na warsztat w Szkole Głównej Handlowej!

Dlaczego zarządzanie marką zaczyna się od zdefiniowania strategii? Jak być Napoleonem marketingu i po co brand managerowi świetna znajomość excela? Zobacz inspirujące case studies z rynku polskiego oraz zagranicznego. Poznaj przydatne narzędzia, które w analityczny sposób pozwolą Ci ocenić dowolną idę kreatywną!

Przyjdź na warsztat z Grupą Sanofi „Strategia czy kreatywność – co decyduje o sukcesie w marketingu?”, który odbędzie się 14 grudnia o godzinie 15:00 w Szkole Głównej Handlowej, w sali 152, bud.G.

Warsztat dla Was poprowadzi Sebastian Wojna – Brand Manager.

Chętnych do udziału w warsztacie zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępny TUTAJ

STUDENCKI AMBASADOR SANOFI – RUSZYŁA V EDYCJA!

18 października w naszym biurze odbyło się spotkanie inaugurujące V edycję Programu Studencki Ambasador Sanofi. W gronie Ambasadorów powitaliśmy sześć studentek i studentów, którzy przez najbliższy rok akademicki będą wspierać nas w działaniach Employer Brandingowych na uczelniach w różnych miastach.

Nasi Ambasadorzy:

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny – Julia Czaja, studentka IV roku Farmacji
 • Uniwersytet Warszawski – Karolina Gwiazdowska, studentka II roku Finansów, Bankowości i Ubezpieczeń
 • Politechnika Warszawska – Katarzyna Popławska, studentka III roku Technologii Chemicznej
 • Szkoła Główna Handlowa – Rafał Śledź, student II roku Globalnego biznesu, finansów i zarządzania
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi – Magdalena Wiernicka, studentka IV roku Farmacji
 • Uniwersytet Rzeszowski – Gabriela Betlej, studentka IV roku Biotechnologii

Podczas pierwszego spotkania Ambasadorzy zapoznali się z harmonogramem i zadaniami, jakie czekają na nich podczas trwania programu, zwiedzili wszystkie piętra naszego warszawskiego biura oraz spotkali się z wybranymi Managerami z różnych działów.

Wszystkim naszym Ambasadorom serdecznie gratulujemy oraz życzymy odwagi i powodzenia w realizacji ambasadorskich projektów!

Spotkajmy się po raz 5 na Absolvent Talent Days

Zastanawiasz się, jakie możliwości rozwoju oferuje Sanofi? Sprawdź co oferujemy, kogo szukamy i jak do nas dołączyć.

Spotkajmy się na Absolvent Talent Days - największych targach pracy i praktyk w Polsce. Poznaj kulturę firmy i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Do zobaczenia 17 października w PGE Narodowym w Warszawie!

Pobierz bezpłatny bilet ze strony Absolvent.pl

INAUGURACJA VIII EDYCJI PROGRAMU STAŻY ,,STUDENT ON BOARD”

13 września w naszej firmie odbyła się Inauguracja VIII Edycji Programu Staży ,,Student on Board”.

W naszym gronie powitaliśmy 27 nowych stażystów, którzy przez najbliższy rok będą zdobywać nowe umiejętności oraz realizować odpowiedzialne projekty w wybranych działach firmy. A to wszystko pod okiem doświadczonych Opiekunów.Podczas Spotkanie Inaugurującego, stażyści mieli okazję poznać dokładne założenia Programu ,,Student on Board” oraz wysłuchać inspirujących historii pracowników z długim stażem pracy, jak również byłych stażystów, którzy pozostali z nami na dłużej. Nie zabrakło także gier i zabaw integracyjnych!

Naszym nowym stażystom życzymy samych sukcesów oraz odwagi do podejmowania nowych wyzwań.

STUDENCKI AMBASADOR SANOFI – ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO V EDYCJI PROGRAMU!

Chcesz dowiedzieć się, jak działa międzynarodowa firma ,,od środka”, zdobyć cenne doświadczenie w obszarze Employer Brandingu i organizacji eventów, a przy tym poznać świetnych ludzi?

Dołącz do prestiżowego Programu Ambasadorskiego Sanofi!

Jak wygląda przebieg Programu?

Program Ambasador trwa 8 miesięcy – od połowy października 2017 roku do końca maja 2018 roku. Do głównych zadań Ambasadora należy wsparcie w budowanie pozytywnego wizerunku Sanofi poprzez aktywne reprezentowanie firmy na uczelni oraz organizację i promocję wydarzeń, takich jak: standy, warsztaty, konkursy, a także „Open Day” Sanofi Co więcej, każdy Ambasador będzie miał możliwość zaproponować swój własny autorski projekt Employer Brandingowy i realizować go pod okiem ekspertów.

Jakie korzyści płyną z udziału w Programie Ambasadorskim?

Program Studencki Ambasador Sanofi daje szansę na zdobycie nowych umiejętności, zarówno twardych, jak i miękkich, poszerzenie wiedzy w wybranym obszarze biznesowym oraz zdobycie doświadczenia w obszarze budowania marki pracodawcy. Będąc naszym Ambasadorem będziesz miał również możliwość poznania świetnych ludzi i nawiązania nowych przyjaźni.

Do kogo kierujemy nasz Program?

Nasz Program skierowany jest do studentów I-III roku studiów, którzy aktywnie działają w środowisku akademickim, chętnie udzielają się w organizację eventów na uczelni oraz charakteryzują się zaangażowaniem w powierzane im zadania.
V Edycja Programu obejmie swoim zasięgiem 8 uczelni (Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnikę Rzeszowską) w 4 miastach (Warszawa, Łódź, Kraków i Rzeszów).

Jak aplikować?

Ogłoszenie rekrutacyjne oraz aplikację znajdziecie TUTAJ
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 października!
Powodzenia!

Zakończyliśmy IV edycję Programu Ambasadorskiego

Intensywny czas przeprowadzania indywidualnych projektów promujących Sanofi i Program Staży „Student on Board”. Organizacja pierwszego w historii Open Day w Sanofi. Wiele spotkań i jeszcze więcej wypitej kawy, ogrom radości i nowych doświadczeń, ale przede wszystkim zgrana grupa znajomych już od pierwszego dnia. Tak właśnie można podsumować IV edycję Programu Studencki Ambasador Sanofi! Oficjalne zakończenie IV edycji miało miejsce 4 lipca.

Co udało nam się zrealizować w tym roku?

Podczas trwającego niemal rok Programu wspólnie zrealizowaliśmy wiele większych i mniejszych projektów, które były zarówno inicjatywą Działu HR, jak i samych Ambasadorów.

Wspólnie z menedżerami z Sanofi zorganizowaliśmy 4 warsztaty na warszawskich uczelniach. Zdecydowaliśmy się również na organizację nowej inicjatywy – Open Day w Sanofi. Wydarzenie, podczas którego gościliśmy 60 studentów, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Nie mniej wartościowymi elementami Programu był udział w Targach Pracy Absolvent Talent Days, prezentacja dotycząca wykorzystania nowych technologii i social media podczas spotkania z Country Council oraz 4 spotkania Ambasadorów, na których pojawiły się elementy merytoryczne. Na wyróżnienie zasługuje również działalność Ambasadora z Krakowa, który działając z naszym „zdalnym” wsparciem przeprowadził indywidualny projekt - cykl warsztatów na dwóch krakowskich uczelniach.

Program oczami Ambasadorów

Co sami Ambasadorzy wspominają najlepiej? Zderzenie wiedzy akademickiej z organizacją pracy w międzynarodowej korporacji, nowe wyzwania, zdobytą wiedzę oraz poznanie Sanofi i branży farmaceutycznej „od środka”. Co więcej, każdy z Ambasadorów podkreślał świetną atmosferę pracy i fakt, iż w ramach Programu poznał fantastycznych ludzi!

Mamy nadzieję, że „marketing szeptany” i nasza wspólna działalność wzmocni wizerunek Sanofi jako innowacyjnego, przyjaznego i otwartego na współpracę ze studentami pracodawcy. Grupie Ambasadorów serdecznie dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju. A już w październiku rusza kolejna edycja Programu – stay tuned!

Open Day w Sanofi – dziękujemy za udział!

16 maja w naszej firmie odbyło się wydarzenie „Open Day Sanofi” – inicjatywa skierowana do studentów, którzy są zainteresowani poznaniem naszej firmy od środka. Nasze biuro odwiedziło 60 osób!

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli możliwość spotkać się z menedżerami Sanofi i porozmawiać o ich roli w organizacji, wziąć udział w inspirującym panelu dyskusyjnym z Członkami Country Council oraz uczestniczyć w jednym z dwóch specjalnie przygotowanych warsztatów. W agendzie nie zabrakło również czasu na spotkanie ze stażystką Programu Student on Board. Cały dzień podzielony był na trzy ścieżki tematyczne:

 • Poznaj nas! Chat with Professionals i Speed Recruiting
  Spotkania z przedstawicielami takich działów jak Finanse, Marketing, IT/Digital, HR, Komunikacja czy Dział Medyczny oraz Speed Recruiting z przedstawicielem Działu HR.
 • Merytoryczne warsztaty
  W ramach wydarzenia odbyły się 2 warsztaty: Medyk w firmie farmaceutycznej – kim jest i jaka jest jego rola? oraz Jak przygotowywać skuteczny plan obrony przy ataku konkurencji? Case Emolium.
 • Panel dyskusyjny z przedstawicielami Country Council

W organizacji całego wydarzenia wspierali nas nasi Ambasadorzy. Wszystkim zaangażowanym w projekt oraz uczestnikom Open Day Sanofi serdecznie dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony, inspirujący dzień!

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ!

Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się jak funkcjonuje Dział Informatyki oraz Digital w międzynarodowej korporacji farmaceutycznej? Co jest ważniejsze - komputer, Ipad czy telefon? Dlaczego częściej używamy PowerPointa niż Excela?

Przyjdź na warsztat z Grupą Sanofi „IT i Digital w korporacji farmaceutycznej, czyli jak będąc informatykiem i inżynierem zmieniać świat na lepszy”, który odbędzie się 29 marca o godzinie 16:00, na Politechnice Warszawskiej w Gmachu Technologii Chemicznej w sali nr.3.

Warsztat dla Was poprowadzą Paweł Wojciechowski – ITS Operation Manager i Przemysław Dobosz ITS & Digital Business Partner. Chętnych do udziału w warsztacie zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępny TUTAJ.

ABSOLVENT TALENT DAYS JUŻ ZA NAMI!

16 marca 2017 na PGE Narodowym w Warszawie, studenci i absolwenci już po raz czwarty mieli okazję spotkać nas na Absolvent Talent Days. Te największe targi pracy i praktyk były dla nas świetną okazją, by porozmawiać z uczestnikami na temat Programu Staży „Student on Board”. Jak zawsze na targach byli z nami Ambasadorzy i Stażyści, którzy odpowiadali na pytania dotyczące możliwości rozwoju w Grupie Sanofi. Podczas targów, Grupa Sanofi po raz kolejny przeprowadziła transmisję na żywo, za pomocą aplikacji Periscope, na twitterowym profilu Sanofi Polska.

WARSZTAT „MARKETING MIX W BIG PHARMA, CZY NOWE TRENDY SĄ WIDOCZNE I TU?” NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM JUŻ ZA NAMI!

Gratulujemy prowadzącej inspirującego wykładu i dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i ciekawą dyskusję!

Kolejny warsztat już 29 marca, dlatego odwiedzajcie naszą stronę i bądźcie na bieżąco!

Do zobaczenia!

ABSOLVENT TALENT DAYS

Już po raz czwarty będziemy na największych w Polsce targach pracy i praktyk - Absolvent Talent Days. Odbędą się one 16 marca na PGE Narodowym. Podczas targów będziemy mieli okazję porozmawiać z odwiedzającymi i odpowiedzieć na nurtujące pytania! Czekamy na wszystkich od godziny 10:00. Zapraszamy na nasz profil na stronie: www.talentdays.pl/pracodawca/sanofi-aventis-sp-z-o-o

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM!

Interesujesz się marketingiem w farmacji? Chcesz poznać zasady jego działania w pigułce oraz nowe trendy komunikacji marketingowej?
Zanim zdecydujesz się pokochać marketing farmaceutyczny przyjdź na warsztat z Grupą Sanofi „Marketing Mix w Big Pharma, czy nowe trendy są widoczne i tu”, który odbędzie się 14 marca o godz. 15:00 na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania w sali C106.

Warsztat dla Was poprowadzi Pani Magdalena Wilk – Product Manager

Chętnych do udziału w warsztacie zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępny TUTAJ.

WARSZTAT „MEDYK W FIRMIE FARMACEUTYCZNEJ – KIM JEST I JAKA JEST JEGO ROLA?” NA WARSZAWSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM JUŻ ZA NAMI!

Gratulujemy prowadzącemu interesującego wykładu i dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie, zaangażowanie i merytoryczne pytania po warsztacie!

Kolejny warsztat już 14 marca, dlatego odwiedzajcie naszą stronę i bądźcie na bieżąco!

Do zobaczenia!

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT NA WARSZAWSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM!

Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej o roli Medyka w firmie farmaceutycznej? Jesteś zainteresowany/zainteresowana praktycznym wdrożeniem badań klinicznych i procesem kształtowania komunikacji medycznej dla produktu?

Przyjdź na warsztat z Grupą Sanofi „Medyk w firmie farmaceutycznej – kim jest i jaka jest jego rola?”, który odbędzie się 2 marca o godz. 17:00 na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale na Banacha 1 w sali Krauzego.

Warsztat dla Was poprowadzi Pan Albert Syta – Medical Head DCV.

Chętnych do udziału w warsztacie zapraszamy do wypełnienia formularza, dostępny TUTAJ.

W SANOFI JUŻ ŚWIĘTA!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy dużo radości, spokoju i ciepła rodzinnego, a w nadchodzącym 2017 roku sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń. Wesołych Świąt!

WARSZTAT "CSR - ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA I JEJ ASPEKT MARKETINGOWY W GRUPIE SANOFI” NA SGH JUŻ ZA NAMI!

Gratulujemy prowadzącym inspirujących prezentacji, i dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i kreatywne pomysły!

Kolejne warsztaty już na początku przyszłego roku, dlatego odwiedzajcie naszą stronę i bądźcie na bieżąco!

Do zobaczenia!

STUDENCKI AMBASADOR GRUPY SANOFI – IV EDYCJA RUSZYŁA!

10 listopada w naszym biurze odbyło się pierwsze spotkanie tegorocznych Ambasadorów Grupy Sanofi. Studenci sześciu uczelni będą nas reprezentować na swoich uczelniach w roku akademickim 2016/17.

Nasi Ambasadorzy

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny – Aleksandra Ładna, studentka III roku Farmacji
 • Uniwersytet Warszawski – Agnieszka Bagińska, studentka V roku Zarządzania
 • Politechnika Warszawska – Alicja Fabisiak, studentka V roku Technologii Chemicznej
 • Szkoła Główna Handlowa – Piotr Kubacki, student III roku MIESI
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi – Regina Piersiak, studentka IV roku Farmacji
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie – Szymon Piecyk, student III roku Farmacji

W tym roku po raz pierwszy do Programu dołączyli studentka PW oraz studenci spoza Warszawy!

Inauguracja Programu

Podczas pierwszego spotkania Ambasadorzy mieli okazję zapoznać się z harmonogramem programu i zadaniami, które na nich czekają, usłyszeć o Programie Stażowym Student on Board oraz dowiedzieć się więcej o działalności Grupy Sanofi. Dzięki gościom specjalnym i odpowiedniej formule wydarzenia Ambasadorzy mogli również zobaczyć Program z nieco innej perspektywy oraz uzyskać odpowiedzi na pytania dla nich najważniejsze. Wszystkim naszym Ambasadorom serdecznie gratulujemy oraz życzymy otwartości, kreatywności i powodzenia w realizacji ambasadorskich projektów!

GRUPA SANOFI NA ABSOLVENT TALENT DAYS!

Interesuje Cię staż w Grupie Sanofi? Jesteś ciekawy, jak mógłbyś się u nas rozwijać? Sprawdź, kogo szukamy, co oferujemy i jak do nas dołączyć.

Odwiedź nas na Absolvent Talent Days - największych targach pracy i praktyk w Polsce. Poznaj kulturę firmy i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Do zobaczenia 25 października w PGE Narodowym w Warszawie!

Pobierz bezpłatny bilet ze strony www.talentdays.pl

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.talentdays.pl

LATO JUŻ ZA NAMI!

Lato już za nami, wakacje się skończyły. Aż trudno w to uwierzyć patrząc za okno, gdzie wciąż świeci słońce, a temperatury oscylują na poziomie 25 stopni. Pracownicy Sanofi wykorzystują te ostatnie piękne dni aby nacieszyć się tarasem, który został dla nich otwarty na początku wakacji. Jest to świetne miejsce na zjedzenie lunchu, czy chwilę relaksu, ale także na mniej oficjalne spotkania biznesowe.

Trzymamy kciuki, aby tak piękna pogoda trwała jak najdłużej, i aby jak najdłużej można było cieszyć tym uroczym miejscem.

WARSAW BUSINESS RUN 2016

W niedzielę 4 września odbyła się kolejna edycja Warsaw Business Run – charytatywnego biegu biznesowego wspierającego podopiecznych m.in. Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”. Sanofi też tam było! W ramach biegu wystawiliśmy dwie drużyny. Każda drużyna miała do przebiegnięcia łącznie 21 km, czyli 4,2 km na jednego zawodnika. Szczególnie cieszy nas fakt, że w obu drużynach znaleźli się Stażyści VII Edycji Programu Staży „Student on Board”. Dzielnym biegaczom serdecznie gratulujemy i cieszymy się że nasza firma była częścią tak szczytnej idei!

SANOFI WŚRÓD NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW W POLSCE!

Firma Sanofi-Aventis Sp. z o.o. już po raz kolejny znalazła się wśród najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce. Rekordowa w tym roku liczba ponad 25 800 studentów z 64 polskich uczelni wybrała spośród 76 tys. firm najlepszych ich zdaniem pracodawców. Dziękujemy!

Badanie przeprowadziła międzynarodowa firma doradcza Universum, specjalizująca się w dziedzinie Employer Brandingu.

LEAN MANAGEMENT – ZARZĄDZANIE TRANSFORMACJĄ LEAN W FIRMIE.

Grupa Sanofi oraz Samorząd Studentów Wydziału Zarzadzania serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące Lean Managementu i zarządzania transformacją Lean w firmie.

Przyjdź już 8 czerwca, o godz. 18:00, na Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i zdobądź wiedzę przydatną w Twojej karierze zawodowej! Poznaj praktyczne umiejętności z zakresu stosowania narzędzi szczupłego zarzadzania oraz unikalną wiedzę dotyczącą spojrzenia na procesy biznesowe.

Dowiedz się:

 • Czym jest filozofia Lean i gdzie można ja zastosować?
 • Jakie są jej zalety?
 • Jak jej zastosowanie wygląda w praktyce?
 • Jakie narzędzia są używane w ramach szczupłego zarządzania?

Spotkanie poprowadzą:

Marta Milach-Ogórek – Treasury & Risk Manager
Michał Szurek – Finance Operations Manager

Podczas spotkania będzie można również dowiedzieć się więcej o Programie Staży „Student on Board”, do którego właśnie trwa rekrutacja!
Wstęp wolny, prosimy o rejestrację przez portal evenea: www.leanmanagement.evenea.pl

Zapraszamy również na wydarzenie facebook’owe: www.facebook.com/events/246348632392737 Informacja o sali, w której odbędzie się spotkanie zostanie dostarczona bezpośrednio mailem do zarejestrowanych osób i umieszczona na stronie wydarzenia.

HEALTHCARE BUSINESS FORUM

Już 19 kwietnia odbędzie się Healthcare Business Forum - konferencja studencka poświęcona tematyce zarządzania w sektorze ochrony zdrowia. Wydarzenie organizowane jest przez CEMS Club Warszawa we współpracy z największymi medycznymi organizacjami studenckimi: Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Poland, Młodą Farmacją Warszawa oraz Studenckim Kołem Naukowym Managerów Zdrowia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

My, jako Grupa Sanofi jesteśmy Partnerem Generalnym wydarzenia, w związku z czym będziemy mieć zarówno stoisko podczas całodziennych Targów Pracy, jak i w ramach tej konferencji przeprowadzimy warsztat „Od strategii do egzekucji – projektujemy kampanię społeczną dla jednej z największych marek OTC na rynku aptecznym”.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie tutaj: www.facebook.com/events/1712942555653795/

Zapraszamy Was na nasze stoisko targowe, i do wzięcia udziału w warsztacie!

NA MYŚL O ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ DRŻĄ CI RĘCE I KOŁACZE SERCE? CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ!

Aby tak się stało skorzystaj z unikalnej szansy poznania „od kuchni” tajników rekrutacji i sam/a przepytaj rekrutera. Spotkanie organizuje Grupa Sanofi – jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie, znaną z takich marek jak No-Spa, Essentiale Forte, Iwostin, Frontline.

A w krzyżowy ogień pytań da się wziąć Anna Jarzębska – Menedżer ds. Rekrutacji w Grupie Sanofi, psycholog, coach, doradca zawodowy, wcześniej zdobywająca doświadczenie w HR w takich branżach jak bankowość i branża chemiczna.

Poza odpowiedziami na pytania nasz gość opowie również o:

 • Tym co jest najważniejsze, zanim wybierzesz się na spotkanie rekrutacyjne
 • O micie pierwszego wrażenia i innych pułapkach rekrutacyjnych
 • Personal brandingu
 • Budowaniu swojej pozycji na rynku pracy
 • Twoim wizerunku w sieci oczami rekrutera

Aby spotkanie było maksymalnie efektywne, ważne abyś zastanowił/a się i przygotował/a pytania które chcesz zadać prowadzącej spotkanie! Pamiętaj, nie ma głupich pytań, są tylko pytania niezadane :)

Praktyczne umiejętności, które zdobędziesz podczas tego spotkania, będziesz mógł/a wykorzystać już niebawem, bo podczas procesu rekrutacji do Programu Staży „Student on Board”, o którym również szerzej opowiemy!

[Kiedy?]
18.04.2016 r. godz. 16:00

[Gdzie?]
SGGW - Wydział Nauk Ekonomicznych bud. 7, sala nr 19

[Zapisy]
Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztacie prosimy o wysłanie zgłoszenia do Ambasadora Grupy Sanofi w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – Angeliki Drozdowskiej , drogą mailową na adres: sanofi.sggw@gmail.com

W treści wiadomości powinny znajdować się: imię i nazwisko, nazwa uczelni oraz rok i kierunek studiów. Tylko zapisanie się wcześniej na warsztat pozwoli przygotować nam odpowiednią ilość upominków dla wszystkich uczestników.

„W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

Zbalansowana dieta i aktywność fizyczna to klucz do dobrego samopoczucia i długowieczności. Dlatego wraz z nadejściem pierwszego dnia wiosny rozpoczęliśmy nowy cykl komunikacyjny dla naszych pracowników. Znajdą tam mnóstwo ciekawych i użytecznych informacji, które warto wdrożyć w codzienne nawyki. Co więcej, raz w tygodniu w kuchniach w naszym Biurze pojawiać będą się owoce, jako propozycja zdrowego drugiego śniadania :)

ABSOLVENT TALENT DAYS JUŻ ZA NAMI!

10 marca na PGE Narodowym w Warszawie, studenci i absolwenci już po raz drugi mieli okazję spotkać nas na Absolvent Talent Days. Te największe targi pracy i praktyk były dla nas świetną okazją, by porozmawiać z uczestnikami na temat Programu Staży „Student on Board”. Jak zawsze na targach byli z nami Ambasadorzy, którzy odpowiadali na pytania dotyczące możliwości rozwoju w Grupie Sanofi. Podczas targów, Grupa Sanofi po raz pierwszy przeprowadziła transmisję na żywo, za pomocą aplikacji Periscope, którą na twitterowym profilu Sanofi Polska obejrzało ponad 120 osób.

SPOTKAJMY SIĘ NA ABSOLVENT TALENT DAYS!

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Jesteś ciekawy, jakie możliwości rozwoju oferujemy? Sprawdź, kogo szukamy i jak wygląda nasz proces rekrutacji.

Już 10 marca w PGE Narodowym nasi pracownicy, gotowi odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania, będą czekać na Absolvent Talent Days. Największe targi pracy i praktyk rozpoczynają się o godzinie 10:00.

Pobierz bezpłatny bilet ze strony www.talentdays.pl

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl

+ Wczytaj więcej